האם פיסיהוליק הינה חנות וירטואלית בלבד או חנות פיזית?

פיסיהוליק פתרונות מחשוב הינה גם וגם! אנו פועלים מחנות בחיפה, במרכז מסחרי ברמת אלון, בינות לטכניון ולאוניברסיטת חיפה. אך מכיוון שאנו מספקים במקום בעיקר שירותי מעבדה ותמיכה ללקוחות, אנו איננו מחזיקים מלאי של כל מגוון המוצרים העצום ולשם כך הוקם האתר.

מה לעשות לאחר שבצעתי הזמנה ובחרתי לשלם באמצעות הטלפון?

לאחר ההזמנה, פרטי ההזמנה יועברו למשרדי פיסיהוליק. ההזמנה תבדק ותתבצע בדיקת מלאי וזמינות הפריטים בהזמנה. לאחר ביצוע הבדיקה נציג החנות ייצור אתכם קשר לקבלת פרטי תשלום והשלמת תהליך ההזמנה הטלפונית.

האם אתם מחזיקים מוצרים נוספים אשר אינם מופיעים באתר?

כן כמובן, מכיוון שעולם המחשבים כה דינמי ורחב, אין לנו האפשרות לעדכן את כל הפריטים הקיימים על בסיס יומיומי לאתר. מעבר לכך, חברתנו שמה לעצמה דגש לתת פתרון ללקוחותיה, כך שגם במקרים אשר אתם זקוקים למוצר ספציפי אשר אינכם מוצאים במקום אחר נשמח לבצע את החיפוש עבורכם ולאתר לכם את מבוקשכם.

במקרה זה, אנא פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

האם מערכת סליקת האשראי שלכם בטוחה?

אנו סולקים כרטיסי אשראי באחד משלושת הדרכים הבאות: PayPal, חברת תשלומים בעלת מנגונוני אבטחה מהגבוהים בעולם, פלאכרד, חברה ישראלית לסליקת כרטיסי אשראי, בעלת תקן אבטחה גבוה העומד בקריטריוני חברות האשראי הבינלאומיות, תשלום טלפוני, פרטי כרטיס האשראי מוזנים ישירות למסוף הסליקה של חברת פלאכרד אצלנו בחנות. בכל אחת מהדרכים הללו פרטי כרטיס האשראי שלכם מוצפן במהלך ביצוע העסקה ונמחק לאחר מכן.

האם המוצרים שאתם מוכרים חדשים, "מחודשים" או משומשים?

ככלל אנו מוכרים ציוד חדש בלבד, באריזתו המקורית כפי שמסופק לנו ע"י היבואן / המפיץ של אותו מוצר. סטטוס המוצר מוצג בעמוד המוצר מתחת לכותרת ומוצר חדש יסומן "חדש". במקרים מסויימים בהם נמצא כי מכירות מסויימות כדאיות במיוחד ללקוחותינו אנו נציע למכירה מוצרים מחודשים - מוצרים אשר תוקנו ע"י מעבדות היצרן המוסמכות בארץ או בעולם ונארזו מחדש למכירה חוזרת, או מוצרים אשר מוגדרים כמלאי עודף של היבואן אשר מוצא למכירה בהנחה. במקרה זה המוצר יסומן כ - "מחודש" ותנאי האחריות חלים עליו ככזה, ניתן לפנות לתקנון כדי ללמוד עוד פרטים. בקטגורית המציאון שלנו אנו נציע מעת לעת מוצרים משומשים, אשר נפתחו לצורך הדגמה או בדיקה, או כאלה שעברו שימוש ע"י החנות או לקוחותיה והוחזרו אליה, המוצר יסומן כ - "משומש" תחת הכותרת בדף המוצר. בכל מקרה המוצר ימכר רק לאחר שנבדקה תקינותו, חלקיו ואביזריו. יתכן כי מוצרים אלה ימכרו לא באריזתם המקורית וייתכנו סימני שימוש עליהם.