נגישות

הצהרת נגישות של www.pcholic.co.il
עודכן באפריל 2020

כללי

www.pcholic.co.il שואפים להבטיח כי שירותיה נגישים עבור אנשים בעלי מוגבלויות. www.pcholic.co.il השקיעו משאבים רבים על מנת להבטיח כי אתר האינטרנט שלה יהיה קל ונגיש יותר עבור אנשים בעלי מוגבלויות, עם אמונה חזקה כי כל אדם זכאי לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

הפעלת תפריט הנגישות

תפריט הנגישות באתר www.pcholic.co.il ניתן להפעלה על ידי לחיצת על אייקון תפריט הנגישות המופיע בפינה התחתונה של הדף. לאחר הפעלתו, אנא המתינו על מנת טעינת תפריט הנגישות במלואו.

הצהרה

www.pcholic.co.il ממשיכה במאמצים על מנת להתמיד ולשפר את הנגישות באתר ושירותיה מתוך אמונה שזו התחייבותינו המוסרית לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה גם לאנשים בעלי מוגבלויות.

למרות כל מאמצינו ליצור את כל העמודים והתכנים ב www.pcholic.co.il נגישים לגמרי, יתכן ומעט מהתכנים עדיין לא הותאמו לגמרי עם תקני הנגישות המחמירים ביותר. וזאת כתוצאה מכך שעוד לא מצאנו או זיהינו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר לכך.

כאן למענכם

אם הינכם נתקלים בקושי עם תכנים באתר www.pcholic.co.il או זקוקים לעזרה עם כל אזור באתר, אנא צרו עמנו קשר בשעות העבודה הרגילות המפורטות מטה ונשמח לסייע.

צור קשר

אם אתם מעוניינים לדווח על בעיית נגישות באתר, יש לכם שאלות או זקוקים לעזרה, צרו איתנו ב www.pcholic.co.il קשר עם שירות הלקוחות באמצעים הבאים:

דואר אלקטרוני: contact@pcholic.co.il
טלפון: 04-8231112
ווטסאפ: 052-8846636
טופס צור קשר באתר
כתובתנו: יגאל אלון 29, מרכז מסחרי דניז, קומה 1, רמת אלון, חיפה, מיקוד 3298329

Scroll to Top